Llista electoral definitiva
 

Llista electoral definitiva
Nom
1 Maria Dolors Sabater i Puig
2 Jose Téllez Oliva
3 Laia Sabater i Díaz
4 Javier López Cegarra
5 Fàtima Taleb Moussaqui
6 Francesc Duran i Vilalta
7 Mercè Cabrera
8 Eduardo Ramos Rodríguez.
9 Rita Martin Monés
10 Alfredo Amestoy Olcina
11 Teresa Fort
12 Jaume Ventura Rovira
13 Estela Fernández
14 Marcel Vivet Regalón
15 Rosa Maria Maresma i Segarra
16 Sergi Caravaca i Fernández
17 Mireia Coma i Fabregat
18 Juan Manuel Cardenete Burgos
19 Anna Pérez Català
20 Roque Martínez
21 Nora San Sebastián Martínez
22 José Cortés Cortés
23 María Navarro Bernal
24 Toni Esteban Carrillo
25 Montse García Castillo
26 Alfonso Moya Cachinero
27 Nélida Barragàn Montes
Reglament Primàries

Pots descarregar-te el reglament de les primàries.

Candidatura en Equip “Guanyem som tots i totes”

Nom
1 Maria Dolors Sabater i Puig
2 Toni Flores Fernández
3 Laia Sabater i Díaz
4 Alfredo Amestoy Olcina
5 Teresa Fort
6 Eduardo Ramos Rodríguez
7 Fátima Taleb Moussaqui
8 Francesc Duran i Vilalta
9 Mercè Cabrera
10 Javier López
11 Rita Martín Monés
12 Jaume Ventura
13 Jose Téllez
Llista electoral definitiva
Nom
1 Alba Álvarez
2 Xènia Aymerich
3 Nélida Barragán
4 Sergi Caravaca
5 Juan Manuel Cardenete
6 Emma Cid
7 Mireia Coma
8 José Cortés
9 Jose Manuel Delgado
10 Francesc Delgado
11 Toni Esteban
12 Estele Fernández
13 Montse García
14 Georgina González
15 Rosa Ma. Maresma
16 Àngel Martín
17 Roque Martínez
18 Eva Martínez
19 Sergi Martínez
20 Alfonso Moya
21 Montserrat Nadal
22 María Navarro
23 Anna Pérez
24 Marta Pocino i Yuste
25 Joan Prat Oller
26 Marco Antonio Quito Palacios
27 Núria Renau Cuixart
28 Miguel Rodríguez Márquez
29 Carlota Ruiz
30 Roger Sallas Batlle
31 Nora San Sebastián Martínez
32 José Santiago Santiago
33 Guillem Vidaña Ruiz
34 Marcel Vivet Regalón
Resultats provisonals de les primàres
Participació: 559 (51,66%)

Resultats de primàries en criteri cremallera*
Ordre Vots Nom
1 334 Maria Dolors Sabater i Puig (Cap de llista)
2 337 José Téllez i Oliva
3 343 Laia Sabater i Diaz
4 330 Toni Flores Fernández de Córdoba
5 187 Rita Martin Monés
6 322 Francesc Duran i Vilalta
7 175 Fàtima Taleb Moussaqui
8 226 Roger Sallas Batlle
9 170 Nuria Renau Cuxart
10 178 Eduardo Ramos Rodriguez
11 143 Teresa Fort
12 143 Javier López Cegarra
13 122 Mercè Cabrera
14 129 Marcel Vivet Regalón
15 119 Estela Fernández
16 125 Sergi Caravaca i Fernández
17 80 Rosa Maria Maresma i Segarra
18 120 Alfredo Amestoy Olcina
19 72 Mireia Coma i Fabregat
20 95 JAUME VENTURA ROVIRA
21 60 Anna Pérez Català
22 88 Juan Manuel Cardenete Burgos
23 57 Nora San Sebastián Martinez
24 80 Roque Martínez
25 53 María Navarro Bernal
26 73 José Cortes Cortes
27 38 Montse Garcia Castillo
28 50 Toni Esteban Carrillo
29 33 Nélida Barragán Montes
30 46 Alfonso Moya Cachinero
31 31 Emma Cid Majó
32 40 Marco Antonio Quito Palacios
33 27 Georgina Gonzalez Puig
34 40 José Santiago Santiago
35 24 Alba Àlvarez Holgado
36 26 Àngel Martin Monés
37 23 Marta Pocino i Yuste
38 22 Sergi Martínez Garriga
39 16 Eva Martínez Cardús
40 20 Guillem Vidaña Ruiz
41 16 Montserrat Nadal Clotas
42 10 Francesc Delgado Nájar
43 16 Carlota Ruiz
44 7 Jose Manuel Delgado i Medialdea
45 14 Xènia Aymerich i Núñez de Arenas
46 7 Joan Prat Oller
47 6 Miguel Rodríguez Màrquez

*La llista definitiva es ratificarà dissabte 21 de març a l’assemblea de Guanyem Badalona, de 10 a 14h a l’Escola Sant Jordi de Pomar, després que cada candidat/a comfirmi la seva posició.